Grodzisk Mazowiecki Szpital (Zachodni)

2,5 [7]Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Szpital Zachodni Im. Jana Pawła Ii
Ulica: Daleka 11
05-825 Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie
Jednostki należące do Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Szpital Zachodni Im. Jana Pawła Ii to między innymi:


Ocena średnia Grodzisk Mazowiecki Szpital (Zachodni):

Grodzisk Mazowiecki, Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Szpital Zachodni Im. Jana Pawła Ii otrzymał ocenę średnią: 2,5
przy skali od 0 do 5,
wyliczoną z na podstawie: 11 opinii

VN:RO [1.9.22_1171]
Jakość leczenia
Przyjazny personel
Warunki pobytu
Czas oczekiwania
Rating: 2.5/5 (7 votes cast)

Położenie szpitala: Grodzisk Mazowiecki11 opinie o “Grodzisk Mazowiecki Szpital (Zachodni)”

 1. jerzy
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  za mało personelu (lekarzy)

 2. Julita
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  Kolonoskopia.
  Lekarz wykonujący zabieg (dr C R) zabrał mamę przed zabiegiem do gabinetu na indywidualną konsultacje i powiedział, że będzie miała ogólne znieczulenie i kazał czekać na korytarzu. Mama czekała godzinę po czym „bardzo sympatyczna pielęgniarka” zawołała ją do gabinetu i kazała się rozebrać. Następnie pół naga musiała leżeć 45 minut na łóżku zabiegowym bo PAN DOKTOR R nie raczył się pojawić. Kiedy już łaskawie pojawił się w gabinecie zabiegowym nie podał znieczulenia ani żadnych środków przeciw bólowym pomimo tego, Że pacjentka wyła z bólu. Mama już nie mogła wytrzymać i powiedziała,że nie wytrzyma… wtedy lekarz przerwał badanie i w opisie napisał, że przerwał badanie na życzenie pacjentki, która miała silne bóle pomimo podania znieczulenia. To skandal w jaki sposób traktują ludzi! Zwierzą nie traktuję się w taki sposób. Nikogo ani niczego nie powinno się w taki sposób traktować! Ludzie, którzy taki sposób traktują innych nie powinni pracować w tym zawodzie.

 3. anna

  Pani A F bodajże najgorszy pracownik na oddziale pediatrycznym wszystko robi z łaską dla matek małych chorych pacjentów. Wszystkie inne Panie bardzo miłe nie mam nic do zarzucenia ale tej Pani na tym oddziale ne powinno być blondynka w krótszych włosach. W okularach z tego co się dowiedziałam są wieczne problemy z tą cudowną Panią więc niech dyrekcja szpitala się zastanowi czy warto trzymać takiego pracownika przez którego oddział będzie miał coraz gorsze opinie. Podobno raz nawet nie chciała dac mleka matce dla chorego dziecka

 4. marzena
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  Najgorszy szpital jaki jest ,jaki cudem znalazł się na drugi miejscu w rankingu kto to oceniał jestem mieszkanka grodziska i moja mama korzystała nie jednokrotnie z usług tego szpitala.To skandal jak traktowani są tam pacjenci ocena jaka moze być to O

 5. gość

  Dla mnie wszystko jest poniżej zera. Ten szpital powinni zamknąć, albo wymienić całą obsadę szpitala, bo co się tam dzieje, to woła o pomstę do Boga. To najgorszy szpital w całym województwie mazowieckim. Szpital tylko ładnie wygląda zewnątrz i wewnątrz, ale opieka lekarska i personelu jest poniżej krytyki.

 6. gość

  Mogę tylko ocenić budynek szpitala zewnątrz i wewnątrz, to moja ocena na 5, ale opieka lekarska i personalna zasługuje na ocenę poniżej O !!!!!!!!

 7. gość
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  Dla mnie wszystko jest poniżej zera, ten szpital powinni zamknąć, albo wymienić całą obsadę szpitala, bo to co się tam dzieje, to woła o pomstę do BOGA. To najgorszy szpital w całym województwie mazowieckim. Szpital tylko ładnie wygląda zewnątrz i wewnątrz, ale opieka lekarska i pielęgniarska jest poniżej zera i poniżej krytyki.

 8. gość

  Leczenie i opieka w tym szpitalu to totalna makabra. Tam nie leczą ludzi tylko wykańczają. Chamstwo, ignorancja i opryskliwość. Pacjentów traktują jak niepotrzebny śmieć. Ocena poniżej O.

 9. CHORY
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  SZPITAL SUPERRR.

 10. gość
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  Dyrekcja w szpitalu naprawdę jest przesympatyczna. Doradzą w każdej sprawie, nawet wtedy, kiedy mają ważne zebranie znajdą chwilkę dla potrzebującego.
  Jeśli chodzi o pododdział neurologii „dzięki” sz.p. ordynator zasługuje na ocenę poniżej O. Osoby po udarze przechodzą podstawowe badania – o kardiologu nie ma nawet mowy. Zrobią badania i wszystko – czekając czy człowiek przeżyje lub nie, ponieważ „taka jest medycyna”. Nie walczy, aby znaleźć przyczynę udaru – no chyba, że jest widoczna gołym okiem. Nie walczy również (jako rzekomy super lekarz) o życie innych i o to, aby rodzinę chorego wesprzeć i profesjonalnie pomóc (z t.w. sercem). Pozwala aby rezydent zajmował się osobą, która miała kolejny udar – przypadek b.cieżki.. To jest ordynator??
  Jeśli chodzi o pielęgniarki, to są tam takie dwie, które ochrzaniają co to się tylko rusza. Za gośćmi nawet potrafią drzwiami trzasnąć, tak że się odbiją. Za to reszta pielęgniarek przesympatyczna, uśmiechnięta i uprzejma. Nawet jak chcą uwagę zwrócić, owiną to w żart.

 11. pacjentka z Kołobrzegu
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  Jestem pacjentką Oddziału Rehabilitacji od 2-ch tyg. i zadowolona z indywidualnego podejścia personelu medycznego do każdego pacjenta. Ponieważ bywałam na różnych rehabilitacjach, mam skalę porównawczą. Rehabilitacja i cały personel jest na bardzo dobrym poziomie, sympatyczne i fachowe wskazówki całego personelu rehabilitacyjnego. Pani dr prowadząca 2-gie piętro przemiła w kontakcie z pacjentem, bardzo wnikliwe zarówno badanie wstępne oraz czuwanie nad przebiegiem zdrowienia, rehabilitacji. Wyżywienie domowe, smakowo bez zastrzeżeń. Pacjenci, którzy totalnie krytykują ten szpital powinni korzystać z prywatnych rehabilitacji odpowiednio drogich. Placówka NFZ w pełni spełnia swoją rolę. Wiem,że po operacji tu będę szukała powrotu do sprawności, którą z pewnością odzyskam. Wielkie wyrazy uznania są nie tylko z mojej strony, lecz wielu pacjentek przebywających aktualnie na rehabilitacji. Nina Z.

Chcesz podzielić się swoją opinią??
Oceń i zostaw komentarz!

Jakość leczenia
Przyjazny personel
Warunki pobytu
Czas oczekiwania