Gdynia, Szpital Morski Im. Pck

2,3 [2]Szpital Morski Im. Pck
Ulica: Powstania Styczniowego 1
81-519 Gdynia, pomorskie


Ocena średnia Gdynia, Szpital Morski Im. Pck:

Gdynia, Szpital Morski Im. Pck otrzymał ocenę średnią: 2,3
przy skali od 0 do 5,
wyliczoną z na podstawie: 2 opinii

VN:RO [1.9.22_1171]
Jakość leczenia
Przyjazny personel
Warunki pobytu
Czas oczekiwania
Rating: 2.3/5 (2 votes cast)

Położenie szpitala: Gdynia2 opinie o “Gdynia, Szpital Morski Im. Pck”

 1. żona
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  Nikomu nie polecam !!!!! Dzięki ich nieodpowiedzialności mój mąż który idąc do szpitala czuł się dobrze, po opuszczeniu umierał w cierpieniu prawie cztery tygodnie.
  Unikajcie onkologii, chyba że chcecie skrócić życie osoby bliskiej

 2. Simba
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  Dot. Chemioterapii dzienna, poniżej krytyki, pacjenci w trakcie chemioterapii, sterczą na wąski korytarz, NA STOJĄCO! toalety …… za Gierka były takie samy, ….. dobra na plus teraz, że czasami jest papier toaletowy,

  Jest to miejsce trudny, pacjenci sławy, chemia jest agresywną terapii, a tam jeden na drugi, jak sardynki, jeden kaszle, drugi dzieli się wirusami, a nie ma gdzie uciekać bo nie wiadomo kiedy wołają „mój numerek” więc w tym „przytulnym środowisko” czekam z nadzieją iż dzisiaj dostanę chemii, a to że przy okazji, grypę, to już nie jest wina lekarza chemio terapeuta, oni nie widzą niczego złego dla swoich podopiecznych, jest jak jest, ………….. a sprawa załatwiona, w końcu, pacjent to tylko numerek, anonimowy, bez duszny podmiot, a jeszcze dostane leki za których płacił całe życie! (składka zdrowotna)
  Pielęgniarki, są bardzo dobre, intensywne pracują i starają się pomagać jak się da, to prawdę, skoda że szefostwa, nie widzi że ludzie tam przychodzą po życie, po nadzieją, a trochę empatii nic nie kosztuje, a tyle daje!
  Szpital Morski w Gdyni Redłowo potrzebuje kilka lekarze jak Pani Doktor Dorota Filarska, oddaną każdego, profesjonalna w każdym calu, troskliwa ale stanowcza.
  Życzę zdrowia!

Chcesz podzielić się swoją opinią??
Oceń i zostaw komentarz!

Jakość leczenia
Przyjazny personel
Warunki pobytu
Czas oczekiwania