Gdańsk, 7 Szpital Marynarki Wojennej z Przychodnią Spzoz Imienia Kontradmirała Profesora Wiesława Łasińskiego w Gdańsku

3,7 [5]7 Szpital Marynarki Wojennej z Przychodnią Spzoz Imienia Kontradmirała Profesora Wiesława Łasińskiego w Gdańsku
Ulica: Polanki 117
80-305 Gdańsk, pomorskie
Jednostki należące do 7 Szpital Marynarki Wojennej z Przychodnią Spzoz Imienia Kontradmirała Profesora Wiesława Łasińskiego w Gdańsku to między innymi:Ocena średnia Gdańsk, 7 Szpital Marynarki Wojennej z Przychodnią Spzoz Imienia Kontradmirała Profesora Wiesława Łasińskiego w Gdańsku:

Gdańsk, 7 Szpital Marynarki Wojennej z Przychodnią Spzoz Imienia Kontradmirała Profesora Wiesława Łasińskiego w Gdańsku otrzymał ocenę średnią: 3,7
przy skali od 0 do 5,
wyliczoną z na podstawie: 6 opinii

VN:RO [1.9.22_1171]
Jakość leczenia
Przyjazny personel
Warunki pobytu
Czas oczekiwania
Rating: 3.7/5 (5 votes cast)

Położenie szpitala: Gdańsk, ZOZ6 opinie o “Gdańsk, 7 Szpital Marynarki Wojennej z Przychodnią Spzoz Imienia Kontradmirała Profesora Wiesława Łasińskiego w Gdańsku”

 1. Jadwiga Baranowska

  Przebywałam na Oddziale Otolaryngologicznym od 08.01.2015r. do 13.01.br. i nadal jestem pod opieką. Z głębi serca jeszcze raz serdecznie dziękuje za wspaniałą opiekę.Jestem wdzięczna za dobroć,serdeczność, wspieranie w bólu. Profesjonalna kadra lekarzy i pielęgniarek zasługują na wyróżnienie Życzę dużo wytrwałości,wielu sukcesów zawodowych oraz tego,aby podejmowany trud był żródłem satysfakcji i uznania. Z poważ. J.Baranowska

 2. sabina S
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  Dziwne praktyki stosuje się na oddziale, zleca się dwukrotnie te same badania z którymi zgłosiłam sie do szpitala, po zabiegu chirurgicznym wypisu nie dostałam w dniu wyjścia, trzeba było wysłać rodzinę po papiery /nie jestem z Gdańska/ recepta wydana w dniu wypisu nie zawierała leków zleconych na wypisie . Kiedyś to był bardzo renomowany szpital.

 3. Martynka
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  Mój ojciec przebywa na oddziale ortopedycznym. Lekarze kompetętni, ale pielęgniarki to katastrofa, szczególnie oddziałowa. Większość czasu spędzają na pozorowaniu pracy. Bywam często u ojca i obserwuję co tam się dzieje. Odział ponury, ciemno i beznamiętnie. Dzisiaj zmuszona byłam do wysłuchiwania jak jedna z salowych rozmawiając głośno przez telefon przeklinała tak że aż „uszy mi więdły” Po zakończonej rozmowie w najlepsze podeszła do pielęgniarki oddziałowej i wspólnie komentowały temat poruszany podczas rozmowy telefonicznej. Odniosłam jakieś takie wrażenie że ta salowa jakby była ważniejsza od wspomnianej przełożonej. Bardzo nieprzyjemny oddział i chyba winien jest temu personel. No cóż , chory to sztuka statystyczna a w pracy musi być przyjemnie, tylko dlaczego ignoruje się pacjentów w tak oficjalny sposób ?

 4. zadowolony pacjent
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  Bylem operowany w oddziale ortopedii w wojskowym szpitalu w oliwie,Super personel profesjonalni lekarze ,którzy naprawili mi kolano.Serdecznie dziękuje niezwykle miłym,uczynnym,empatycznym i zawsze uśmiechnietym Paniom pielegniarkom w szczególności PIELEGNIARCE MAGDALENIE,I MAŁGOSI.Jesteście cudowne !Pozdrawiam cały personel oddziału ortopedii 7 szpitala MW w Gdańsku.Polecam ten oddział.Zadowolony pacjent Jerzy.

 5. Natalia
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  Pani Aleksandra i Pani Katarzyna z RTG Szpitala Marynarki Wojennej w Gdańsku to właściwe osoby na właściwym miejscu.
  Podczas badania wlewu odbytniczego, które przechodziłam ostatnio, obie Panie wykazały się profesjonalizmem i wysoką kulturą osobistą. Samo badanie nie należy do przyjemnych, jednak podejście Pań do pacjenta, delikatność i cierpliwość oceniam na najwyższym poziomie.

 6. BABCIA
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  Przebywałam w szpitalu jeden dzień, ponieważ miałam zabieg i bardzo dobrze oceniam lekarzy i pielęgniarki oddziału chirurgii urazowej i ortopedycznej.

Chcesz podzielić się swoją opinią??
Oceń i zostaw komentarz!

Jakość leczenia
Przyjazny personel
Warunki pobytu
Czas oczekiwania