Szpital w mieście Dzierżoniów

2,4 [3]Szpital ten składa się z dwóch jednostek, jedna główna znajduje się w Dzierżoniowie, natomiast druga w miejscowości sąsiadującej, czyli w Bielawie. Poniżej zapraszamy do komentowania samej części Dzierżoniowskiej szpitala. Natomiast, jeśli zainteresowani jesteście Państwo szpitalem w Bielawie, to proszę kliknąć poniżej.

Szpital w Bielawie

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Powiatowy w Dzierżoniowie Sp. z o.o

Ulica: Cicha 1
58-200 Dzierżoniów, Dolnośląskie


Ocena średnia Szpital w mieście Dzierżoniów:

Dzierżoniów, Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Powiatowy w Dzierżoniowie Sp. z o.o otrzymał ocenę średnią: 2,4
przy skali od 0 do 5,
wyliczoną z na podstawie: 5 opinii

VN:RO [1.9.22_1171]
Jakość leczenia
Przyjazny personel
Warunki pobytu
Czas oczekiwania
Rating: 2.4/5 (3 votes cast)

Położenie szpitala: Dzierżoniów5 opinie o “Szpital w mieście Dzierżoniów”

 1. fio:)

  Dzierżoniow,obłsługa fatalna,na izbie przyjec nie dosyć ,że sie bardzo długo czeka to dostałam zastrzyk tak mocno i szybko że wyszłam z płaczem,na dodatek Pani która go dawała nie umyła rąk ,ani nie zalozyla rękawiczek ,a dzisiaj z bólem w plecach ,przyjeła mnie z wielką łaska nie dając dojsc do słowa ,twierdziła że kłamie i takie tam ,szczyt beszczelnośći,cóż tu dużo mówić ,nie polecam i więcej tam nie pójdę…..

 2. kami

  Dokładnie,nie polecam,obsługa do d..y,ocena 0000000

 3. Zelus
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  Powiem tak iz zostałam przyjęta na izbę ale Pani doktor powiedziała mi ze paacjent przywieziony karetka jest pierwszy A ja muszę poczekać na dodatekmowie ze stać nie moge bo realizowało mi nogi A Pani doktor i pielęgniarki powiedziały ze ” myśli Pani ze będziemy Pani na rękach nosić to nie koncertżyczeń ” To nie jest szpital jak w telewizji.

 4. agata
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  6/letniemu dziecku ze złamaną rączką,gburowaty i niemiły pan dr z poradni chirurgicznej,zalecił stawić się za tydzień,gdyż nie ma jej zapisanej na liście…żenada,wstyd i brak słów na brak empatii,założenie szyny gipsowej trwało zaledwie 10 minut…wstydżcie się!

 5. Kapo

  Warunki jak również personel na oddziale internistycznym tragiczne. Brak słów..

Chcesz podzielić się swoją opinią??
Oceń i zostaw komentarz!

Jakość leczenia
Przyjazny personel
Warunki pobytu
Czas oczekiwania