Bystra, Centrum Pulmonologii I Torakochirurgii w Bystrej

3,7 [10]Centrum Pulmonologii I Torakochirurgii w Bystrej
Ulica: Fałata 2
43-360 Bystra, Śląskie


Ocena średnia Bystra, Centrum Pulmonologii I Torakochirurgii w Bystrej:

Bystra, Centrum Pulmonologii I Torakochirurgii w Bystrej otrzymał ocenę średnią: 3,7
przy skali od 0 do 5,
wyliczoną z na podstawie: 24 opinii

VN:RO [1.9.22_1171]
Jakość leczenia
Przyjazny personel
Warunki pobytu
Czas oczekiwania
Rating: 3.7/5 (10 votes cast)

Położenie szpitala: Bystra, Chirurgia24 opinie o “Bystra, Centrum Pulmonologii I Torakochirurgii w Bystrej”

 1. Nika

  Bardzo niski poziom lekarzy i pielęgniarek!!!! Zero powołania, zero empatii, nic im się nie chce, pracują za karę!!!!!!!podejście do pacjenta tragiczne!!! Porażka!!!!!

 2. reenata

  witam, chcę podzielić się opinią…w szpitalu obecnie leży mój teść….pielęgniarki nie interesują się pacjentem zupełnie, jedna na 5 jest w miarę ok!! lekarz na dyżurze zero empatii! pytany o wysoką gorączkę odpowiada w biegu- nieuprzejmie!! bandaże przywiązane do łóżka…żeby usiąść to jakaś średniowieczna metoda!

 3. leon
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  ja tam jestem bardzo zadowolany

 4. Abc
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  Warunki na oddziale gruzlicy i chorób pluc tragiczne. Lekarze jeszcze gorsi. Jedna pani doktor jest ok… Reszta to porażka. Nic się nie dowiesz, wiecznie nie mają czasu, zajęci nie wiadomo czym. Jak o cos pytasz to odburkną coś albo odsyłają zeby sobie poczytać w internecie… Łazienki wspólne w których wiecznie śmierdzi papierosami. Zdecydowanie nie polecam tego oddziału.

 5. Dziewczyna

  Byłam na oddziale torakochirurgii. Pobyt wspominam bardzo miło. Personel oraz lekarze bardzo przyjaźni, mili i empatyczni. Bardzo dobry ordynator, który zawsze znalazł czas by odpowiedzieć na każde pytane. Jest miły, empatyczny i rzeczowy. Warunki całkiem dobre, było czysto, jedzenie dobre, dobrze zaopatrzony bufet.

 6. rumcajs
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  Kontakt z lekarzem zerowy,tak samo pielęgniarki.Stan sanitarny pozostawia wiele do życzenia

 7. karina
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  Do Rumcajsa – jestem ciekawa czy bywałeś w innych szpitalach? Dla porównania polecam Wilkowice lub Żywiec

 8. Iwona
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  Witam.Chcę podzielić moją opinią na temat Centrum Torakochirurgii i Pulmonologii w Bystrej, gdzie od pow.tygodnia przebywa moja mama.Dotąd nigdy nie spotkałam się z tak profesjonalną opieką i empatią ludzi, którzy tam pracują.Począwszy od ordynatora oddziału,przez lekarzy, pielęgniarki, opiekunki,salowe i sanitariuszy.WSZYSTKIM TYM LUDZIOM CHYLĘ CZOŁA za ich pracę i uczucie jakie w nią wkładają.NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH.dzięki temu pacjent czuje się tam jak w sanatorium.Moja mama ma wszystko czego jej potrzeba i nie wiem jak Ci ludzie to robią,ale jak tam jestem, a jestem codziennie, atmosfera jest przyjazna i ciepła,warunki bardzo dobre i podejrzewam, że leczenie na najwyższym poziomie bo nie tylko farmakologicznie, ale i psychicznie CI LUDZIE potrafią podnieść człowieka w jego chorobie.
  Piękna okolica,wyżywienie jak na szpitalne w normie nie ma na co narzekać.Myślałam, że nie ma takich szpitali w Polsce.Przyznaję byłam w błędzie.
  Jeśli chodzi o przyjęcie to nie wiem jak jest z innymi pacjentami,ale moja mama miała skierowanie z wyrażnym wskazaniem i była przyjęta niemalże natychmiast.

 9. Edmund B.
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  Dzisiaj wychodze ze szpitala, oddział gruźliczy, po 6 tygodniach leczenia, mam 81 lat, bylem w bardzo zlym stanie jak trafilem do szpitala. Dzis chciałbym bardzo podziekowac pani ordynator i pani doktor prowadzącej mnie, za dobre i skuteczne leczenie, a pielęgniarkom i obsłudze porządkowej za dobra opieke, zawsze czyste pomieszczenie w ktorym przebywalem i usmiech na twarzy. Przyszedłem tu bardzo chory w stanie bardzo kiepskim z zapaleniem oskrzeli i płuca prawego. Przeszedłem tutaj wiele badan i mialem rozne leczenie. Dzis wychodze zdrowy, pełny zycia, zadowolony. Polecam innym ten szpital z czystym sumieniem. Edmund B.

 10. Fako

  Witam wszystkich muj ojciecw tamtem roku miel operacie.uszkodzili mu rzelyk 9 muesiecy sie meczyl mial zalorzonego pego dorzywianie do rzolądka masakra ludzie co tam robiom z pacjetam.3 kwietnia zmarl bylem tam przy jego smierci wyglodzili go.Mozecie mi nie wierzyc ale mam zdjecia od Taty jak wygkadal pacjet w szpitalu 25.kg a te suki pielegniarki to powinny przy swiniach w chlewie robic a nie w spitalu zycze im to samo co zrobili z moim Tatom a temu gmojowi xo go operowal te zeby pod tira wjechal i sie meczyl smierciom jak muj Tata.

 11. Fako

  Masarnia a nie szpital.

 12. Fako

  Jestem z Slaska okolice lublinca i moge cos powiedziec na temat bystrej muj Tata tam 3 kwietnia zmar bylem przy jego smierci tam wykonczajom ludzi to nie jest szpiral to zeznik jak zabije swinie to sie lepiej posluguje nisz lekasz czy pielegniarki nie polcam.a Ordynator jezdzi po slasku i werbuje ludzi i kity wcuska ze ludzie majom raka pluc.Muj tata nie chcial is tylko otdynator mu glupoty wcuskal ze moze nie przerzyc.tak nie przerzyl po tym co mu zrobili.

 13. Fako

  6 ludzi z moich okolic wykonczyli

 14. Koko

  Warto czasem zajrzeć do słownika ortograficznego drogi panie .

 15. zbigniew
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  Byłem na oddziale chirurgii klatki piersiowej wspaniały ordynator, bardzo dobrzy lekarze, miły i fachowy personel polecam wszystkim ten oddział

 16. zbigniew

  Potwierdzam

 17. zbigniew

  Dr brulinski jest wspaniałym ordynatorem i cudownym specjalista polecam go wszystkim chorym. Zbigniew Gajek

 18. Fako

  Tak dobry to on jest, ale w opowiadaniu nieprawdy.

 19. soffi

  Byłam w szpitalu w Bystrej miałam operację, bardzo się bałam tam jechać, tyle złych opinii się naczytała. Operacje przeprowadzał p.dok.Bruliński i p.dok.Rogoziński. Po operacji pani pielęgniarka, która w tym czasie mną się opiekowała, była jak dobra wróżka. Pani Izabelo bardzo dziękuję, prawie cały personel był bardzo miły. Wszystkim pracownikom w Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej Bardzo Dziękuję. soffi

 20. Maria
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  Pielęgniarki super ale lekarze; szybko bez uśmiechu bez empatii.

 21. SARRA
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  REHABILITACJA BARDZO BARDZO SKROMNA!!!!
  BRAK MINUTNIKÓW I CZYNNYCH ŚCIENNYCH ZEGARÓW.
  PACJENT NIE JEST W STANIE BYĆ DOBRZE ZREHABILITOWANY KIEROWNIK NIEZBYT PRZYJEMNY PANIE SUPER!!!

 22. obcy

  Nie znam lekarza, ale jestem ciekaw, czy czeka na kopertę.

 23. ELŻBIETA

  ZA SERCE DZIĘKUJĘ TYM OSOBOM, KTÓRE TO SERCE MAJĄ. Wszystkim innym życzę, aby doświadczyli takiej traumy jaką doświadczyłam ja, nie na sobie, ale na swoich ukochanych osobach najbliższych, to może wtedy zrozumieją co znaczą słowa: WIECIE, ŻE ON ZA WCZEŚNIE ZMARŁ.

 24. Ewa
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  W październiku miałam zabieg usunięcie górnego płata prawego płuca obecnie jestem już w domu przez przypadek przeczytałam opinie i mnie zszokowało wydaje się jakbyśmy byli w różnych miejscach przecież właśnie za troskę i fachową opiekę pań pielęgniarek chylę czoło Ewa Tomczyk

Chcesz podzielić się swoją opinią??
Oceń i zostaw komentarz!

Jakość leczenia
Przyjazny personel
Warunki pobytu
Czas oczekiwania