Szpital Bolesławiec

4,5 [2]Wygląd szpitala

W Bolesławcu mieszkańcy mają do dyspozycji znajdujący się na ulicy Jeleniogórskiej szpital.
Budynek szpitala ma kolor żółty z czerwonymi elementami (Informacja dla osób niemiejscowych, którzy mogą mieć problem ze znalezieniem tego szpitala)

Jak do niego diojechać?

Jadąc od Zachodu (od Zgorzelca) aby dojechać do szpitala powinniśmy zjechać na rondzie z drogi nr 94, na ulice Zgorzelecką. Następnie tuż za stacją paliw powinniśmy skręcić w prawo na drogę nr 297. Trzymając się jej dojedziemy do szpitala.

Zespół Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu

Ulica: Jeleniogórska 4
59-700 Bolesławiec, Dolnośląskie
 

Opinie

Na dole strony znajdziecie Państwo opinie o szpitalu. Jeśli sami także macie coś do powiedzenia na temat jakości leczenia, życia i opieki w tej jednostce, bardzo prosimy abyście Państwo się tymi informacjami podzielili. Pomożecie nam wszystkim. Wybór szpitala, może okazać się dla wielu z nas najważniejszym wyborem życia.


Ocena średnia Szpital Bolesławiec:

Bolesławiec, Zespół Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu otrzymał ocenę średnią: 4,5
przy skali od 0 do 5,
wyliczoną z na podstawie: 2 opinii

VN:RO [1.9.22_1171]
Jakość leczenia
Przyjazny personel
Warunki pobytu
Czas oczekiwania
Rating: 4.5/5 (2 votes cast)

Położenie szpitala: Bolesławiec2 opinie o “Szpital Bolesławiec”

 1. Jarek
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  Witam, ja chciałbym polecić szpital w Bolesławcu, nie wiem jak jest teraz ale tak 2 lata temu było bardzo dobrze. Jedzenie i opieka pielęgniarek na 5. Towarzystwo współpacjentów też na duży plus.

 2. Maria
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  Szanowni Państwo,

  Tą drogą pragnę złożyć na Państwa ręce serdeczne podziękowanie za okazaną pomoc i objęcie leczeniem mojego męża Stanisława. Jestem pełna wdzięczności i uznania dla profesjonalizmu, troski i opieki jaką został otoczony mój mąż w Państwa szpitalu z pododdziału neurologicznego Oddziału Chorób Wewnętrznych Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu przy ul. Jeleniogórskiej 4. Personel na tym oddziale są wspaniałymi ludźmi o wielkim sercu pełnym zrozumienia i empatii. Pacjenta i jego rodzinę otacza łagodnym,pełnym szacunku i kultury zatroskaniem, cierpliwie wyjaśnia wszystkie wątpliwości i daje poczucie bezpieczeństwa. Również słowa uznania kieruję do całego zespołu medycznego z tego poddziału neurologicznego, którym dziękuję za opiekę i uśmiech, fachowość i serdeczność okazaną mi i mojemu mężowi podczas pobytu w Państwa szpitalu.

  Taki sposób zainteresowania pacjentem i jego rodziną, rzetelność i opieka medyczna budzą mój najwyższy podziw i uznanie.

Chcesz podzielić się swoją opinią??
Oceń i zostaw komentarz!

Jakość leczenia
Przyjazny personel
Warunki pobytu
Czas oczekiwania