Aleksandrów Kujawski, Powiatowy Szpital w Aleksandrowie Kujawskim Sp. z o.o

1,0 [1]Ta jednostka w Aleksandrowie Kujawskim zawana jest także szpitalem kolejowym.

Jak odjechać, by nie błądzić?

Oczywiście adres szpitala to Juliusza Słlowackiego 18. Jeśli nie jesteśmy z Aleksandrowa powinniśmy wiedzieć że po zjeździe z autostrady bursztynowej, powinniśmy jechać wzdłuż drogą krajową numer 266.
 

Powiatowy Szpital w Aleksandrowie Kujawskim Sp. z o.o

Ulica: Słowackiego 18
87-700 Aleksandrów Kujawski, kujawsko-pomorskie

Jak wygląda stryuktura szpitala?


Ocena średnia Aleksandrów Kujawski, Powiatowy Szpital w Aleksandrowie Kujawskim Sp. z o.o:

Aleksandrów Kujawski, Powiatowy Szpital w Aleksandrowie Kujawskim Sp. z o.o otrzymał ocenę średnią: 1,0
przy skali od 0 do 5,
wyliczoną z na podstawie: 3 opinii

VN:RO [1.9.22_1171]
Jakość leczenia
Przyjazny personel
Warunki pobytu
Czas oczekiwania
Rating: 1.0/5 (1 vote cast)

Położenie szpitala: Aleksandrów Kujawski3 opinie o “Aleksandrów Kujawski, Powiatowy Szpital w Aleksandrowie Kujawskim Sp. z o.o”

 1. adam
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  Sprawny fizycznie czlowiek zglasza sie do szpitala z powodu zatrucia pokarmowego ,(jest przytomny). Nastepnego dnia wychodzi {do kostnicy)z powodu zatoru plucnego (ostatnio modna diagnoza w szpitalach). Tak wlasnie wyleczono mojego Tate w Aleksandrowie Kuj. SZOK!!! Pani doktor bardzo arogancka, wrecz chamska . Czy taka instytucje mozna nazwac szpitalem ?

 2. adam

  Sprawny fizycznie czlowiek zglasza sie do szpitala z powodu zatrucia pokarmowego,(jest przytomny). Nastepnego dnia wychodzi (do kostnicy)z powodu zatoru plucnego (ostatnio modna diagnoza w szpitalach). Tak wlasnie wyleczono mojego Tate w Aleksandrowie Kuj. SZOK !!! Pani doktor bardzo arogancka, wrecz chamska . Czy taka instytucje mozna nazwac szpitalem ?

 3. alicja

  Mam prośbę, aby osoby nadzorujący Szpitalem w Aleksandrowie Kuj. Oddział pariatywny Budynek D zainteresowały się, jak wygląda codzienna opieka bezbronnych pacjentów, leżących na tym oddziale. Są to ludzie starsi wymagający, leżący w łózkach, którzy samodzielnie się nie nakarmią. Chorzy nie są karmieni, pojeni, są
  wychudzeni, odwodnieni, „Szkielety”". Ubrać ich w piżamy pasiaste i wyglądaliby jak więźniowie z Oświęcimia. Tragedia patrzeć na tych bezbronnych ludzi, może Pan Dyrektor Szpitala zechce swoich pacjentów odwiedzi i rozliczy personel pracujący na tym oddziale?

Chcesz podzielić się swoją opinią??
Oceń i zostaw komentarz!

Jakość leczenia
Przyjazny personel
Warunki pobytu
Czas oczekiwania